RC1608F363CS
MFR.Part #
RC1608F363CS
JLCPCB Part #
C17219840
Description
-55℃~+155℃ 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS