RC0402F51R1CS
MFR.Part #
RC0402F51R1CS
JLCPCB Part #
C17219046
Description
-55℃~+125℃ 30mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS