2450FB39B0100001E
Extended
Manufacturer
Johanson Dielectrics
MFR.Part #
2450FB39B0100001E
JLCPCB Part #
C17218935
Package
1008
Description
180°@±10° 2.4GHz~2.5GHz 2dB 50Ω:100Ω 9.5dB 1008 Balun ROHS