MAX8860ESA33.TG002
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX8860ESA33.TG002
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 120uA 220mV@(200mA) 3.3V 300mA 6.5V 60uVrms Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators