MAX4834EUT25C
Extended
Manufacturer
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MFR.Part #
MAX4834EUT25C
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 1 140mV@(250mA) 2.5V 250mA 5.5V 70uVrms 90uA Fixed Positive - Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS