IHLP1616BZER2R2M1A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLP1616BZER2R2M1A
JLCPCB Part #
C17202082
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.2uH 3.25A 3.25A 68mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS