IHLP2020CZER100M51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IHLP2020CZER100M51
JLCPCB Part #
C17200744
Package
SMD,5.5x5.2mm
Description
1.6A 10uH 138mΩ 2.8A ±20% SMD,5.5x5.2mm Power Inductors ROHS