RC1005F394CS
MFR.Part #
RC1005F394CS
JLCPCB Part #
C17199711
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS