PCXLR402-2R2M
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
PCXLR402-2R2M
JLCPCB Part #
C17197460
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
2.2uH 23.5mΩ 4.8A 8A ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS