PCS104-680M-RC
MFR.Part #
PCS104-680M-RC
JLCPCB Part #
C17195663
Package
SMD,10.5x10.3mm
Description
1.5A 213mΩ 68uH ±20% SMD,10.5x10.3mm Power Inductors ROHS