RC0603F2261CS
MFR.Part #
RC0603F2261CS
JLCPCB Part #
C17195646
Description
-55℃~+125℃ 2.26kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS