PCS125-221M-RC
MFR.Part #
PCS125-221M-RC
JLCPCB Part #
C17194205
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
220uH 400mΩ 800mA ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS