IDP30E60XKSA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IDP30E60XKSA1
JLCPCB Part #
C17192178
Package
TO-220-2-2
Description
-55℃~+175℃ 126ns 2V@30A 50uA@600V 52.3A 600V TO-220-2-2 Switching Diodes ROHS