LRC0603CS1N2GV001T
MFR.Part #
LRC0603CS1N2GV001T
JLCPCB Part #
C17191453
Description
1.2nH 100mΩ 17GHz 300mA 8@100MHz 0603 Inductors (SMD) ROHS