BLU1206-1650-BT25W
MFR.Part #
BLU1206-1650-BT25W
JLCPCB Part #
C17190306
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS