RF062PJ473CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RF062PJ473CS
Description
2 31.25mW 4 47kΩ ±200ppm/℃ ±5% - Resistor Networks, Arrays ROHS