753161111GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
753161111GPTR13
JLCPCB Part #
C1740666
Package
SMD-16P,2x6.2mm
Description
110Ω 14 16 40mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x6.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS