753101512GPTR13
MFR.Part #
753101512GPTR13
JLCPCB Part #
C1740547
Package
SMD-10P,2x7.5mm
Description
10 40mW 5.1kΩ 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x7.5mm Resistor Networks, Arrays ROHS