768161183GPTR13
MFR.Part #
768161183GPTR13
JLCPCB Part #
C1740514
Description
100mW 15 16 18kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS