768161184GPTR13
MFR.Part #
768161184GPTR13
JLCPCB Part #
C1740513
Description
100mW 15 16 180kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS