752083332GPTR7
MFR.Part #
752083332GPTR7
JLCPCB Part #
C1739336
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
160mW 3.3kΩ 4 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS