753243220GPTR7
MFR.Part #
753243220GPTR7
JLCPCB Part #
C1739296
Package
SMD-24P,2x8.8mm
Description
12 22Ω 24 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-24P,2x8.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS