753081102GPTR13
MFR.Part #
753081102GPTR13
JLCPCB Part #
C1739230
Package
SMD-8P,2x6.2mm
Description
1kΩ 40mW 7 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x6.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS