753243201GPTR13
MFR.Part #
753243201GPTR13
JLCPCB Part #
C1739210
Package
SMD-24P,2x8.8mm
Description
12 200Ω 24 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-24P,2x8.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS