752103121GPTR7
MFR.Part #
752103121GPTR7
JLCPCB Part #
C1739180
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 120Ω 160mW 5 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS