753163470GPTR7
MFR.Part #
753163470GPTR7
JLCPCB Part #
C1739159
Package
SMD-16P,2x6.2mm
Description
16 47Ω 8 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x6.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS