752091224GPTR7
MFR.Part #
752091224GPTR7
JLCPCB Part #
C1739086
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
220kΩ 8 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS