753083330GPTR7
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
753083330GPTR7
JLCPCB Part #
C1739078
Package
SMD-8P,2x6.2mm
Description
33Ω 4 8 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x6.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS