752091332GPTR7
MFR.Part #
752091332GPTR7
JLCPCB Part #
C1739073
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
3.3kΩ 8 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS