753123101GPTR7
MFR.Part #
753123101GPTR7
JLCPCB Part #
C1739068
Package
SMD-12P,2x8.8mm
Description
100Ω 12 6 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-12P,2x8.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS