752163152GPTR7
MFR.Part #
752163152GPTR7
JLCPCB Part #
C1739058
Package
SMD-16P,2x11.8mm
Description
1.5kΩ 16 160mW 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS