752103752GPTR7
MFR.Part #
752103752GPTR7
JLCPCB Part #
C1739001
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 160mW 5 7.5kΩ ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS