752121103GPTR7
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752121103GPTR7
JLCPCB Part #
C1739000
Package
SMD-12P,2x16.9mm
Description
10kΩ 11 12 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-12P,2x16.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS