752091123FPTR7
MFR.Part #
752091123FPTR7
JLCPCB Part #
C1738906
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
12kΩ 8 80mW 9 ±1% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS