742C083682JP
MFR.Part #
742C083682JP
JLCPCB Part #
C1738677
Package
0603x4
Description
4 6.8kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS