768141273GPTR13
MFR.Part #
768141273GPTR13
JLCPCB Part #
C1738655
Description
100mW 13 14 27kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS