752161102GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752161102GPTR13
JLCPCB Part #
C1738629
Package
SMD-16P,2x11.8mm
Description
16 18 1kΩ 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS