752091474GPTR13
MFR.Part #
752091474GPTR13
JLCPCB Part #
C1738619
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
470kΩ 8 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS