752181123GPTR13
MFR.Part #
752181123GPTR13
JLCPCB Part #
C1738598
Package
SMD-18P,2x13.1mm
Description
12kΩ 14 18 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-18P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS