752181223GPTR13
MFR.Part #
752181223GPTR13
JLCPCB Part #
C1738596
Package
SMD-18P,2x13.1mm
Description
14 18 22kΩ 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-18P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS