752091472GPTR13
MFR.Part #
752091472GPTR13
JLCPCB Part #
C1738580
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
4.7kΩ 8 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS