752181562GPTR13
MFR.Part #
752181562GPTR13
JLCPCB Part #
C1738568
Package
SMD-18P,2x13.1mm
Description
16 18 5.6kΩ 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-18P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS