752161104GPTR13
MFR.Part #
752161104GPTR13
JLCPCB Part #
C1738564
Package
SMD-16P,2x11.8mm
Description
100kΩ 16 16 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS