752091121GPTR13
MFR.Part #
752091121GPTR13
JLCPCB Part #
C1738559
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
120Ω 8 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS