752161472GPTR13
MFR.Part #
752161472GPTR13
JLCPCB Part #
C1738550
Package
SMD-16P,2x11.8mm
Description
14 16 4.7kΩ 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-16P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS