752181103GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752181103GPTR13
JLCPCB Part #
C1738542
Package
SMD-18P,2x13.1mm
Description
10kΩ 18 18 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-18P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS