752181104GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752181104GPTR13
JLCPCB Part #
C1738540
Package
SMD-18P,2x13.1mm
Description
100kΩ 14 18 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-18P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS