768141333GPTR13
MFR.Part #
768141333GPTR13
JLCPCB Part #
C1738528
Description
100mW 13 14 33kΩ ±100ppm/℃ ±2% SOIC-14-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS