752201221GPTR13
MFR.Part #
752201221GPTR13
JLCPCB Part #
C1738497
Package
SMD-20P,2x14.4mm
Description
20 22 220Ω 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-20P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS