752241104GPTR13
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752241104GPTR13
JLCPCB Part #
C1738449
Package
SMD-24P,2x16.9mm
Description
100kΩ 18 24 80mW ±2% ±200ppm/℃ SMD-24P,2x16.9mm Resistor Networks, Arrays ROHS